UCCOI skończyło prace nad kolekcją NEW GENERATION autorstwa projektantki Katarzyny Herman–Janiec.


Firma UCCOI (producent mebli z plexi) skończyła właśnie prace nad najnowszym projektem – kolekcją NEW GENERATION autorstwa projektantki Katarzyny Herman – Janiec z Protein Design. Wszystkie meble wyprodukowane zostały z najwyższej jakości extrudowanej i wylewanej plexi. Autorka stworzyła zestaw śmiałych w formie i barwie przedmiotów, stanowiących odzwierciedlenie najnowszych trendów światowego designu. Kolekcja obejmuje ponad 40 unikatowych mebli, które składają się na dwie linie – Home i Biznes.

Kolekcja New Generation Home to propozycja dla osób, które w swoim domu, chcą otaczać się pogodnymi i niecodziennymi przedmiotami o wielorakich możliwościach zastosowań. W skład kolekcji wchodzą stoliki, krzesła, fotele, ławy, regały i TV standy. Projektantka pomyślała także o artykułach dekoracyjnych i innych przedmiotach użytkowych, takich jak chociażby podstawka pod laptopa do łóżka oraz lustra. Dzięki swojej przezroczystości i przepuszczalności promieni świetlnych stanowią idealny element uzupełniający do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Kolekcja New Generation Biznes to propozycja dla biznesmenów, którzy cenią w meblu precyzję wykonania, niecodzienną formę, a przede wszystkich nad wyraz uwielbiają intrygującą prostotę. Dla tych osób projektantka stworzyła kolorowe regały, przezroczyste biurka, ławy i stoliki. Olbrzymim zainteresowaniem cieszy się stand ALEA na dokumenty, który idealnie sprawdza się w call center’ach oraz open space’ach, gdzie najważniejsza jest ergonomia i komfort pracy.

Wszystkie z prezentowanych w kolekcji modeli dostępne są na zamówienie u producenta. Czas oczekiwania na wynosi do 14-21 dni roboczych. Każdy z przedmiotów z kolekcji New Generation może zostać dostosowany pod względem koloru i wymiaru do charakteru i wystroju danego wnętrza.


Informacje o projektantce:

Katarzyna Herman-Janiec absolwentka ASP w Krakowie (wydział Architektury Wnętrz), laureatka konkursu Hettich International Design Award; ("Furniture storage") maj 2005; oraz konkursu organizowanego przez Nowy Styl, ("Krzesło i stół do polskiej kuchni") kwiecień 2005. Dyplom maj 2006.

Informacje o producencie:

Firma UCCOI to producent mebli oraz elementów wystroju wnętrz z plexi. Produkowane przez firmę najwyższej jakości meble są odzwierciedleniem światowego współczesnego  designu.  Firma specjalizuje się ponadto w produkcji brył oświetleniowych, w których instalowany jest autorski system podświetleń diodami LED.

UCCOI to jednocześnie marka produkowanych na zamówienie i sprzedawanych przez firmę na stronie www.meblezplexi.pl kolekcji mebli i artykułów dekoracyjnych autorstwa znanych projektantów.